środa, 4 września 2013

Cera sucha. Żele z BeBeauty, hit za piątaka!

Moim wielkim odkryciem stały się produkty do twarzy z BeBeauty, czyli biedronkowy micel i żele. Ostatnio stałam się fanką produktów myjących tej firmy. Dzisiaj przekażę, Wam moje spostrzeżenia co do żelowego kremu do mycia twarzy dla skóry suchej i żelowego peelingu dla skóry tłustej.


Bardzo odpowiadają mi opakowania tych produktów. Są to tubki, ale bardzo miękkie, których zawartość łatwo wydobyć i łatwo zamknąć. Nic się nie wylewa. Pojemność jednego opakowania to 150 ml i kosztuje nie całe 5 złotych, więc bardzo dobra cena.


Konsystncja żelokremu jest gęsta i kremowa. Byłam zdziwiona, bo ten produkt się pieni, nie mocno, ale się pieni. Delikatna pianka świetnie myje twarz. Nie zmywa całego makijażu po pierwszej aplikacji w 100%, ale po drugiej aplikacji jest całkowicie zmyty, co bardzo mnie cieszy. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, bo w ogóle mnie nie ściąga i nie podrażnia. Nie czuję wysuszenia, albo jakiejś skorupy na twarzy. Skóra zostaje miękka i oczyszczona. Nie jest nawilżona, tylko taka obojętna.


Peeling ma konsystencję żelu, są w nim zatopione małe drobinki, wielkości ziarenek soli, w ogóle ich tutaj nie widać, bo są mikroskopijne. Dodatkowo są w nim większe niebieskie granulki, które rozpuszczają się na twarzy. Wydaje mi się, że to one dają piankę jaka się tworzy na skórze. Peeling jest mega zdzierakiem. Te malutkie drobinki tak trą, że moja skóra po nim jest aż czerwona, ale ja lubię tak porządnie oczyścić twarz raz na jakiś czas. Efekt na skórze po jego zmyciu jest bardzo zadowalający. Skóra jest odświeżona, pachnie jakby mentolem. Jest ściągnięta, ale to normalne po takim zabiegu. Nie mam nawet żadnej suchej skórki od długiego czasu i widzę poprawę zwalczania zaskórników.

BeBeauty delikatny żel-kem do skóry wrażliwej

Plusy:
-gęsta konsystencja
-delikatny zapach
-tworzy się delikatna pianka
-skóra nie jest ściągnięta
-nie zostawia żadnej warstwy
-dobrze oczyszcza
-opakowanie jest miękkie i dobrze się zamyka
-wydajny
-zmywa makijaż
-cena

Minusy:
nie widzę

BeBeauty normalizujący żel-peeling oczyszczający

Plusy:
-dobrze oczyszcza
-porządnie zdziera
-nie wylewa się z opakowania
-opakowanie miękkie i dobrze się zamyka
-łatwo się zmywa z twarzy
-ma drobne drobinki :D
-odświeża skórę
-eliminuje wszystkie suche skórki
-poprawia stan porów
-cena

Minusy:
-długo się go naszukałam w Biedronkach, jest wszędzie wykupiony


Pozdrawiam :)

1 komentarz:

  1. obecnie mam żel micelarny do mycia i jestem bardzo zadowolona z niego, inne też wypróbuję :)

    OdpowiedzUsuń