sobota, 22 czerwca 2013

Odnaleziony lakier od Eveline nr 421

Jestem w szoku, że pokazuję Wam ten lakier. Zawsze jakoś go pomijałam kiedy szukałam w swoim koszyczku ze zbiorami jakiegoś koloru na paznokcie. Grzebię, grzebię i wyciągam lakier bez napisów, w zwykłej buteleczce z dość ciekawym kolorem. Poszperałam w internecie i zlokalizowałam tego pana, jest to lakier Eveline w numerze 421z serii Colour Instant Nail Polish - Fast Drying & Long Lastinghttp://www.evelinecosmeticsuk.co.uk/media/catalog/product/cache/1/image/1024x1024/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/p/a/pallette_instant_colour.jpg

Zdjęcie ze strony producenta.

Pamiętam, że lakier kupiłam w Biedronce za jakieś 5złotych już kilka lat temu, ale używałam go bardzo sporadycznie. Pomimo upływu czasu jego konsystencja dalej jest lejąca i świetnie wysycha. Dobre krycie otrzymamy już po pierwszej grubszej warstwie. Ja zawsze nakładam dwie cieńsze, że lepiej schły.


Kolor lakieru jest świetny. Żywy fiolet z różowymi tonami. Bez drobinek ze świetnym błyskiem, na zdjęciu bez top coatu. No i najważniejsze to trwałość produktu. U mnie paznokciach u  rąk utrzymywał się około 4 dni, a zmywam naczynia, sprzątam itd, więc miał niezły wycisk. Na stopach mam go 7 dzień i nie widzę żadnej usterki.


W dniu zmywania paznokci. Jak widać jest spory odprysk i obtarte końcówki, ale błysk utrzymuje się dalej.
Pędzelek, bo to też jest ważne, jest zwykły. Cienki i wąski więc odpowiedni dla osób z małą płytką.
Pojemność produktu 12ml, cena około 5-8złotych.

3 komentarze:

  1. ja też ostatnio pisałam u siebie o lakierze z tej serii, moim zdaniem są świetne! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny kolor! Właśnie takiego brakuje w mojej kolekcji ;)

    OdpowiedzUsuń