piątek, 2 sierpnia 2013

Nieszczęśliwa 14nastka od Bourjois

Lakiery i lakiery u mnie, ale ciągle coś mi przybywa i o czymś warto by napisać. Dlatego dzisiaj opiszę lakier, który kupiłam już jakiś czas temu na wyprzedaży -40% w Rossmannie.
  Słyszałam o tych lakierach wiele dobrego, więc korzystając z okazji zamiast 29.99 zapłaciłam około 18 złotych to dalej nie było mało, ale skuszona trwałością jaką wszyscy zapewniają wziełam coś w ie mocnym kolorze, żeby mieć lakier na szybko i do wszystkiego na leniwe dni.

Formuła wzmacniająca nadaje paznokciom piękny i trwały kolor aż do 10 dni. Paznokcie są podwójnie mocne, odporne na odpryski. wykończone perłowym blaskiem.


Mój numer to 14, przybrudzony, naturalny róż, który wygląda bardzo delikatnie i nie rzuca się w oczy. Kolor świetny, ale niestety na tym się kończy. Pędzelek jest okropny, ścięty  (rysunek na zekrętce), zachacza o każdą skórkę, nie podoba mi się i nie radzi sobie z lejącą konsystencją lakieru. Przy dwóch warstwach osiągamy jakieś tam krycie, ale można się pokusić o trzecią, bo zostają nierówne prześwity. No i najgorzej z tą trwałością. Po dwóch dniach bez topu zmywam lakier, bo nie moge na niego patrzeć. Starte końcówki, odpryski i podważona warstwa lakieru. Masakra


Plusy:
-kolor-delikatny róż
-błysk bez topu
-całkiem nieźle schnie

Minusy:
-lejąca konsystencja
-ścięty pędzelek,
-trwałość 
-krycie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz