poniedziałek, 15 lipca 2013

Grunwald 2013!


W ten weekend były obchody kolejnej rocznicy Bitwy pod Grunwaldem. Skoro mam tylko 8 kilometrów do pól grunwaldzkich wybrałam się z mamką na 'budy'. Uwielbiam tam przebywać i wszystkim to polecam. Jest świetnie. Pełno rękodzieła, ciekawych rzeczy, których nie spotkacie nigdzie indziej.
Ludzie siedzą i robią biżuterię, którą za chwilkę sprzedają. Stroje rycerzy, kobiet i dzieci są przepiękne, można przenieść się do średniowiecza i zobaczyć jak wciągnięci są w to ludzie, którzy mieszkają w 'wiosce'.
Tak, jest też bitwa, która co roku jest taka sama. Wierzcie mi, że lepiej ją widać w telewizji niż na żywo.

Wracając do rękodzieła poczyniłam malutkie zakupy i pokażę je Wam. Może zachęcą biżuteriowe maniaczki do przyjazdu  w przyszłym roku :)


Były też olsztyńskie kolczyki z fabryki. Zapraszam na ich stronę, mają śmieszne wzory, które są tak słodkie i ciekawe, że nie można się powstrzymać.

Była mała niepozorna kobietka, która na miejscu robiła takie cuda, że głowa mała. Ja skusiłam się na kolczyki w kwiatki i bransoletkę z sówką.Kolejne okulary do kompletu <3 (i moje okno)

 Pozdrawiam i zapraszam. :)


9 komentarzy:

 1. Biżuteria jest piękna.Uwielbiam taką! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne te okulary

  http://www.lifeandpassion88.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem jakim cudem mieszkając całe życie w Olsztynie dopiero jak się wyprowadziłam pojechałam do Grunwaldu:D Byłam w zeszłym roku i faktycznie klimat jest nieziemski! Ludzie przebrani i mieszkający tam tworzą świetny klimat:) nie da się tego opisać:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ojej ta bransoletka urocza :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolczyki z motywem kwiatowym są prześliczne:) chcę je!;)

  OdpowiedzUsuń
 6. kolczyki z kwiatami piękne:)

  OdpowiedzUsuń